Apartamento No Recreio

Apartamento No Recreio appartement is een fijne accommodatie om in Rio de Janeiro te logeren.

Monumenten zoals Nationaal Museum en Barra Olympic Park samen met bossen, een nationaal park en parken zijn op het gebied aanwezig. Met een breed assortiment van gerechten kunnen Kacua binnen 15 minuten wandelen worden bereikt.

De faciliteiten in kamer houden centrale verwarming, kabeltelevisie met on-demand films, betaaltelevisie, een kluis en hoog plafond in.

Er zijn een koelkast en een kooplaat, die in een complete keuken worden verleend. De dichtsbijzijnde bushalte ligt op 50 meter afstand.

Boek Apartamento No Recreio Hotel Rio de Janeiro

General information

Contact information

Rua Dw Quadra 147 Edif 19 Apart 203, Rio de Janeiro, Brazilië;

Reserveringen voor Apartamento No Recreio Hotel beschikbaar bij 'kamers'

Het telefoonnummer van Apartamento No Recreio Hotel is niet beschikbaar op onze site, als u Apartamento No Recreio Hotel wilt bellen, bezoek dan de site van een hotel

Apartamento No Recreio Hotel Locatie

 Rua Dw Quadra 147 Edif 19 Apart 203, Rio de Janeiro, Brazilië

Apartamento No Recreio Hotel Appartement Deals

Uw snelle beoordeling

Jouw beoordeling

(/10)
Vul alstublieft je naam in
Vul alstublieft een geldig e-mailadres in

Hoofdvoorzieningen

Airconditioning

Huisdieren toegestaan

Apartamento No Recreio Hotel Voorzieningen

  • Algemeen

    Geen parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan
  • Eten

    Keukengerei
  • Kamervoorzieningen

    Airconditioning

Aanbiedingen van Apartamento No Recreio Hotel

Kamers